W ramach akcji – „Kwiecień Miesiącem Kultury Zdrowotnej” w naszej szkole podejmowaliśmy wiele działań związanych z promowaniem zdrowego stylu życia. Tegorocznym hasłem obchodów była zdrowa żywność – „bezpieczeństwo żywności”. Organizatorami kampanii były panie pedagogom: dr Beata Kohlman i mgr Sylwia Matuszewska oraz pielęgniarka szkolna – p. mgr Anna Koman.

Obchody imprezy przedstawiały się następująco:

Na drugiej lekcji p. mgr Magdalena Stodulska (bibliotekarz szkolny) odczytała audycję przez radiowęzeł, którą przygotowała pielęgniarka szkolna. Na trzeciej lekcji uczniowie z klas pierwszych zmagali się z 33 pytaniami w szkolnej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu. Pani pielęgniarka przekazała uczniom wiele cennych uwag na temat szeroko pojętego zdrowia. Obsługą sprzętu Testico w trakcie olimpiady zajmował się nauczyciel przedmiotów zawodowych – p. mgr inż. Maciej Suski.

Klasyfikacja Olimpiady o Zdrowiu:  

I miejsce zajął: Gracjan Jaciuk z kl. I TB

II miejsce: Szymon Ostapczuk z kl. I TA

III miejsce: Sebastian Tomicki z kl. I B.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczniom za udział w imprezie oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

About Author