facebook

50-LECIE SZKOŁY

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Egzamin zawodowy

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe – sesja styczeń – luty 2015

 

Data i czas trwania egzaminu

Etap/nr sali

Kwalifikacja

Klasa/ilość osób zdających

Zespół Nadzorujący Część Pisemna
(ZN)

Zespół Nadzorujący Część Praktyczna
(ZNCP)

Uwagi

 

CZWARTEK

8.01.2015

1000-1100

Pisemny

s.303

B.05

Montaż systemów suchej zabudowy

 

II c-22 os.

1.Krzysztof Adamczyk – przewodniczący

2.Zofia Sobczak (ZSE)

3.Joanna Gajdzińska

 

 

 

 

 

Rezerwa:

Tomasz Cierniak

CZWARTEK

8.01.2015

1000-1100

Pisemny

s.306

B.18

Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

 

III Tc-25 os.

1.Anbna Tuczek- przewodnicząca

2.Monika Szajowska-Kędzierska(ZSE)

3.Piotr Wieland

 

 

CZWARTEK

8.01.2015

1000-1100

Pisemny

s.314

M.18

Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

 

III Tb-22 os.

1.Jolanta Suska –przewodniczący

2.Monika Maj(ZSE)

3.Magdalena Majerska

 

 

 

CZWARTEK

8.01.2015

1000-1100

Pisemny

s.315

M.18

Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

 

III Ta-19 os.

1.Mirosław Chodor- przewodniczący

2.Stefania Wiśniewska (ZSE)

3.Alicja Pituła-Wójciak

 

 

210 minut

 

PONIEDZIAŁEK

2.02.2015

I zm.     900-1230

II zm. 1500-1830

 

Praktyczny

GCEZ

D.2

 

 

B.18

 

III Tc-6 os.

III Tc-6 os.

Godzina 900

1.Joanna Gajdzińska-przewodnicząca

2.Magdalena Stodulska

Godzina 1500

1.Jan Rzepa-przewodniczący

2.Paweł Rząsa

 

 

Rezerwa:

I zm.-Krystyna                 Goj-Polowy

II zm.-Joanna Pruska

210 minut

 

WTOREK

3.02.2015

I zm.    900-1230

II zm. 1500-1830

 

Praktyczny

GCEZ

D.2

 

 

 

B.18

 

 

III Tc- 6 os.

III Tc -6 os.

Godzina  900

1.Liliana Sobocińska- przewodnicząca

2.Renata Zabagło

Godzina 1500

1.Maciej Suski-przewodniczący

2.Ireneusz Pęciak

Rezerwa:

Aneta Sołtys

210 minut

 

ŚRODA

4.02.2015

I zm.  900-1230

 

     Praktyczny

GCEZ

D.2

 

 

B.18

 

III Tc-1 os.

1.Julita Paterczyk – przewodnicząca

2.Bernadetta Hubner-Kostrzewa

 

Rezerwa:

Barbara Kazana

 

180 minut

CZWARTEK

12.02.2015

I zm.   900-1200

II zm.   1500-1800

 

 

 

Praktyczny

GCEZ

D.1

 

 

 

B.05

 

 

 

IIc-6 os.

IIc-6 os.

 

I i II zmiana

 

 

1.Piotr Raczkowski – przewodniczący

2.Krystyna Goj-Polowy

 

Rezerwa:

Sylwia Matuszewska

180 minut

PIĄTEK

13.02.2015

I zm. 900-1200

II zm. 1500-1800

 

Praktyczny

GCEZ

D.1

 

 

B.05

IIc-6 os.

IIc-4 os.

I i II zmiana

 

1.Piotr Raczkowski- przewodniczący

2.Zbigniew Just

 

Rezerwa:

I zm.-Krystyna                  Goj-Polowy

II zm.-Roman Kostrzewa

120 minut

PONIEDZIAŁEK

23.02.2015

I zm. 800-1000

II zm. 1200-1400

III zm.1600-1800

 

Praktyczny

GCEZ

A.4

 

 

M.18

 

3 os.

3 os.

3 os.

 

I ,II i III zmiana

 

1.Zdzisław Skrzyński- przewodniczący

 

 

Rezerwa:                Beata Kohlman

120 minut

WTOREK

24.02.2015

I zm. 800-1000

II zm. 1200-1400

III zm.1600-1800

 

Praktyczny

GCEZ

A.4

 

 

 

M.18

 

3 os.

3 os.

3 os.

I ,II i III zmiana

 

1.Mirosław Kołodziej – przewodniczący

 

Rezerwa:

Aneta Sołtys

120 minut

ŚRODA

25.02.2015

I zm. 800-1000

II zm. 1200-1400

III zm.1600-1800

 

Praktyczny

GCEZ

A.4

 

 

 

M.18

 

3 os.

3 os.

3 os.

 

I ,II i III zmiana

 

1.Leszek Malica – przewodniczący

 

Rezerwa:

Barbara Kazana

120 minut

CZWARTEK

26.02.2015

I zm.  800-1000

II zm. 1200-1400

III zm. 1600-1800

 

Praktyczny

GCEZ

A.4

 

 

 

M.18

 

 

 

3 os.

3 os.

3 os.

 

I ,II i III zmiana

 

1.Jarosław Cech – przewodniczący

 

Rezerwa:                Beata Kohlman

120 minut

PIĄTEK

27.02.2015

I zm. 800-1000

II zm. 1200-1400

 

Praktyczny

GCEZ

A.4

 

 

M.18

 

3 os.

2 os.

 

I i II zmiana

 

1.Piotr Weryszko – przewodniczący

 

Rezerwa:

Anna Tłuczek