Dzisiaj, 26 kwietnia 2024 roku, mieliśmy przyjemność pożegnać naszych tegorocznych absolwentów podczas uroczystego apelu szkolnego.👩‍🎓👨‍🎓
W miłej i podniosłej atmosferze padło wiele wzruszających słów. Pani dyrektor Sylwia Chodor z dumą przekazała uczniom świadectwa udekorowane czerwonymi paskami, nagrody za osiągnięcia naukowe, sportowe, zaangażowanie społeczne i działalność dobroczynną. Te wszystkie wyróżnienia stanowią dowód na to, jak wyjątkowi absolwenci opuszczają mury naszej szkoły.
Gratulujemy Karolowi Juśkiewiczowi, który został uhonorowany nagrodą za bardzo dobre wyniki w nauce przez Uczelnię Jana Wyżykowskiego. Pełnomocnik Rektora UJW Marta Ambroziak-Sieradzka wręczyła mu zasłużone wyróżnienie za ciężką pracę i sumienność.
Dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom naszych tegorocznych maturzystów. Ich obecność uświetniła dzisiejszą uroczystość. Możecie być dumni z Waszych dzieci!
W roku szkolnym 2023/2024, naukę w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie ukończyli uczniowie klas:
🎓 V Ta – wychowawca pani Magdalena Korościl,
🎓 V Tb – wychowawca pan Ireneusz Pęciak.
Dziękujemy za wspólne 5 lat! Będziemy Was miło wspominać! Nie zapominajcie o nas, tak jak my nie zapomnimy o Was. Pamiętajcie, że ZSSiB zawsze będzie Was wspierać i śledzić Wasze sukcesy z dumą! Teraz zostaje tyko życzyć udanej i owocnej matury. Powodzenia!🍀

About Author