facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Zwycięzcy finału wojewódzkiego!

Drugi rok z rzędu uczniowie naszej szkoły: Damian Bagiński z klasy III Ta, Mateusz Dańczak z klasy III Ta oraz Szymon Ostapczuk z klasy II Ta zajęli I miejsce w finale XX Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla Młodzieży. Turniej odbył się w sobotę 28 maja we Wrocławiu. Organizatorami byli: Polski Związek Motorowy, WORD Wrocław oraz Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Gratulujemy sukcesu drużynie naszej szkoły oraz opiekunowi – panu Zbigniewowi Kotwicy. Życzymy powodzenia w eliminacjach ogólnopolskich, które odbędą się w dniach 8-10.06.2016 r. w Nowym Sączu.

 

moto2_mini