Klasy III TB, IE, IIA, I TB uczestniczyły w spotkaniu informacyjnym dotyczącym projektu „Zwolnieni z teorii” poprowadzonym przez Olgę Fryszkowską.
„Zwolnieni z Teorii” to olimpiada, w ramach której tworzy się zespół projektowy liczący od 2 do 10 osób. Należy przygotować własny, dobroczynny projekt. Może on dotyczyć kultury, sportu, nowych technologii, przestrzeni miejskiej, sztuki – wszystkiego co jest związane z pasjami uczniów. Każdy projekt w „Zwolnionych z Teorii” jest wspierany przez Mentora. Zespół, który ukończy swój projekt otrzyma gwarantowany tytuł Finalisty oraz międzynarodowe certyfikaty, m. in. certyfikat wydany przez Project Management Institute ATP. Dodatkowo “Zwolnieni z Teorii” w tym roku oferują płatne staże i praktyki w firmie Budimex.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://zwolnienizteorii.pl/

About Author