Drużyna Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych po raz czwarty triumfowała na VII Turnieju Piłki Nożnej rozegranym we wtorek na boiskach Chrobrego S.A. Swoje reprezentacje wystawiło 6 szkół z Głogowa. – Była to już siódma edycja turnieju organizowanego przez naszą szkołę czyli Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych. Turniej cieszy się ogromną popularnością w śród młodzieży. Poziom zawodów stał na bardzo wysokim poziomie a spotkania były zacięte i trzymały w napięciu do ostatnich minut. Każdy zespół otrzymał nagrody rzeczowe w postaci pucharów oraz markowy sprzęt sportowy. Nagrody ufundowali: Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych, Szkolny Związek Sportowy, Starostwo Powiatowe oraz Chrobry Głogów S.A, który również udostępnił swoje obiekty sportowe. Prowadzącymi zawody byli nauczyciele ZSSiB  Paweł Rząsa oraz Piotr Wieland. Więcej informacji z zawodów prezentujemy w rozwinięciu. 

VII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW “EURO CUP”

Główny organizator

 – Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie

Współorganizatorzy

Miejski Szkolny Związek Sportowy w Głogowie

 – Chrobry Głogów S.A

– Starostwo Powiatowe w Głogowie

Prowadzący turniej: Paweł Rząsa oraz Piotr Wieland (nauczyciele ZSSiB)

Kwalifikacja końcowa

1.      Zespół Szkół Samochodych i Budowlanych,

2.      Zespół Szkół Politechnicznych,

3.      Zespół Szkół im. Wyżykowskiego,

4.      Zespół Szkół Przyrodniczych,

5.      I LO

6.      Zespół Szkół Ekonomicznych,

Puchar Fair play –I LO

Nagrody indywidualne

Najlepszy zawodnik – Marcin Zdziechowicz (ZSSiB)

Najlepszy bramkarz – Damian Tyźlik (ZS im. Wyżykowskiego)

Król strzelców – Maksymilian Noski (ZSSiB)

1

5

3

10

19

 

 

 

 

About Author