Blisko 300 osób wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu Głogowskiego Szkolnego Związku Sportowego  w sztafetowych biegach  przełajowych. Imprezę zorganizował Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych.  Miło nam również poinformować, iż w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców nasza szkoła okazała się najlepsza wygrywając organizowaną imprezę! Więcej informacji o imprezie prezentujemy w rozwinięciu.

W gronie dziewcząt w poszczególnych kategoriach triumfowały: Szkoła Podstawowa nr 10, Gimnazjum nr 5 oraz Zespół Szkół Ekonomicznych. Z kolei w rywalizacji chłopców najlepsze okazały się sztafety: Szkoły Podstawowej nr 7, Gimnazjum nr4 oraz Zespołu szkół Samochodowych i Budowlanych! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:

1.      Bartuś Maciej kl. 3 tc
2.     
Ilmak Krystian kl. 3 tc
3.     
Dadej Bartosz kl.1 c
4.     
Noski Maksymilian kl. 3 c
5.     
Bar Kacper  kl. 1 b
6.     
Gałowski Szymon kl. 1 b
7.     
Gniewosz Mieczysław kl. 1 ta
8.     
Zdziechowicz  Marcin kl. 3 a
9.     
Ciesielski Karol kl. 2 ta
10.Hawryłczak Adrian kl. 2 ta

About Author