W niedzielę 21 stycznia zmarł wieloletni nauczyciel zawodu i  kierownik   warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Samochodowych  w Głogowie Adam Wiśniewski.

Przez wiele lat Pan Adam prowadził w Samochodówce koło fotograficzne.  Organizował prelekcje i  pokazy ze  zbiorów fotografii starego Głogowa- zdjęcia od czasów świetności miasta poprzez pożogę wojenną i totalne zniszczenia po czasy współczesne. Ponadto bardzo często organizowano stałe ekspozycje zdjęć Głogowa, udostępniając je szerszym odbiorcom. Niezwykle cenna była pomoc Pana Adama podczas przygotowań ekspozycji zdjęć szkolnych na jubileusz 50- lecia ZSSiB w 2017r.

Odszedł wspaniały nauczyciel, kolega na którego  zawsze można było liczyć.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 25.01.2018r. o godz. 12.30 w Kościele pod wezwaniem św. Maksymiliana Kolbe przy ul. Legnickiej w Głogowie.

About Author