facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

ZDOBYWAMY WIEDZĘ ZAWODOWĄ W PWSZ W GŁOGOWIE

Co roku uczestniczymy w Głogowskich Dniach Nauki i Sztuki organizowanych przez PWSZ w Głogowie, a więc nie mogło nas zabraknąć na wyższej uczelni i tym razem. Uczniowie technikum pojazdów samochodowych (kl. IITA) wzięli udział w warsztacie prowadzonym przez mgr Sławomira Mędrka zatytułowanym „5S optymalizacja stanowiska pracy”. Wykładowca PWSZ i były pracownik VW Motor Polska w Polkowicach na tyle skutecznie zainteresował tematem naszych uczniów, że wyrazili oni chęć uczestniczenia w wycieczce branżowej do Centrum Szkoleniowego w Sitech Sp z o. o w Polkowicach, które poświęcone jest min.  systemowi 5S. Nad uczniami sprawowali opiekę: wicedyrektor ZSSiB p. M. Kanigowski i doradca zawodowy, coach ACSTH  p. Joanna Gajdzińska.