4 lutego 2020 r. nastąpiło uroczyste podsumowanie IV edycji konkursu zawodoznawczego „Zawodowe Drogowskazy” organizowanego w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie. Honorowy Patronat nad konkursem roztoczyli Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak oraz Prezydent Miasta Głogowa Rafael Rokaszewicz. Adresatami wydarzenia byli uczniowie 7 i 8 klasy szkoły podstawowej powiatu głogowskiego i ościennych. Lokaty w konkursie zajęli; 1 msc. Błażej Wojtysiak- SP nr 10 w Głogowie, 2 msc. exequo: Marlena Adamik SP nr 13 w Głogowie, Joanna Grabowska SP w Buczynie, 3 msc. exequo Ewa Szychowska ze SP nr 10 w Głogowie i Tamara Bobójć ze SP  Aslan w Głogowie. Wyróżnienia otrzymali: Nadia Pawluś,  Laura Hauke, Oliwia Grzegrzółka, Oliwier Chudzik, Małgorzata Kościucha i Julia Piwońska. Galę uświetniła firma FANUC, której przedstawiciel zaprezentował profil międzynarodowego giganta z dziedziny automatyki i robotyki przemysłowej oraz przeprowadził pokaz edukacyjnego robota przemysłowego.

 

About Author