Wszystko ma swój kres. Cztery lata nauki maturzystów dobiegło dziś końca. Pewien etap zarówno ich, jak i naszego życia się skończył, ale zaczyna się kolejny. Życzymy maturzystom połamania piór na maturze, dostania się na wymarzone studia i spełnienia w życiu. Realizujcie swoje marzenia, stawiajcie przed sobą nowe cele. Aby spełniały się wszystkie Wasze marzenia, a także, by dokonywane przez Was codzienne wybory w przyszłości zaowocowały dobrem. Najpełniej nasze życzenia oddadzą słowa Jana Pawła II zawarte w „Liście do młodzieży” całego świata:

„Jakże gorąco Wam życzę, każdemu z Was i każdej (…), ażeby młodość wyposażyła Was
w mocny zrąb zdrowych zasad, ażeby sumienie Wasze już w tych młodzieńczych latach osiągnęło swą dojrzałość, przejrzystość, która pozwoli Wam zawsze w życiu pozostać «człowiekiem sumienia», «człowiekiem zasad», człowiekiem, który budzi zaufanie: który jest wiarygodny”.

About Author