Przyszedł czas pożegnania klas maturalnych. Nauka uczniów z rocznika 2012-2016 dobiegła końca, a przed nimi kolejne wyzwania i wkroczenie w nowy, dorosły etap życia. Pani Dyrektor uhonorowała uczniów udzielających się w różnorodnych dziedzinach przez cały okres kształcenia w naszej szkole, a także wręczyła podziękowania rodzicom. I imieniu Samorządu Uczniowskiego absolwentów pożegnały uczennice klasy I TB: Karina Jelińska oraz Karina Suchorukow, natomiast w imieniu wychowawców pani Joanna Pruska. Monika Demeszuk z klasy IV Tc oraz Karol Sobczyk z klasy IV Ta w imieniu wszystkich absolwentów podziękowali Dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz koleżankom i kolegom za 4 wspólnie spędzone lata.

Po apelu uczniowie klas IV zostali zaproszeni na aulę, na której mogli obejrzeć prezentację podsumowującą lata spędzone w naszej szkole. Następnie po raz ostatni spotkali się z wychowawcami klas: panią Jolantą Suską (klasa IV Ta), panią Joanną Pruską (klasa IV TB) oraz panem Ireneuszem Pęciakiem (klasa IV Tc).

Pożegnaliśmy również uczniów klasy 3 La, którzy uczęszczali do Liceum dla Dorosłych, a których wychowawcą była pani Sylwia Chodor.

Łezka w oku się kręciła, ale żegnamy ich z nadzieją na przyszłe spotkania poza murami szkoły.

About Author