14 czerwca (w piątek) pożegnaliśmy się z uczniami klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody za wszelkiego typu osiągnięcia, a w imieniu Samorządu Uczniowskiego pożegnała ich Paulina Misztal z klasy I Tc, która podziękowała za 3-letnią pomoc i współpracę oraz życzyła pomyślności już w prawdziwie dorosłym życiu.

Po trzech latach wytężonej pracy przyszedł czas na chwilę odpoczynku, ale także na kolejne wybory, dotyczące drogi życiowej. Mamy nadzieję, że jeśli nie z całością, to chociaż z większością absolwentów nie żegnamy się na długo i od września znów zasilą szeregi naszych uczniów, tym razem jak uczniowie zaocznego Liceum Ogólnokształcącego.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy samych prostych dróg w życiu.

About Author