facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Zajęcia warsztatowe w firmie Sitech Sp. z o.o

7 marca 2014 r. klasa I Ta – technikum pojazdów samochodowych – wraz z wychowawcą Mirosławem Chodorem i inicjatorką wyjazdu doradcą zawodowym Joanną Gajdzińską zwiedziła firmę Sitech Sp. z o. o.

Rewelacyjnym pomysłem okazały się warsztaty w Centrum Szkoleniowym, w którym uczniowie w atrakcyjny sposób zapoznali się z zasadami funkcjonowania min. działów Centrum Lean, Centrum Treningu i Ergonomii oraz TPM. Na ostatnim stanowisku- TPM- wewnętrzni trenerzy szkoleniowi przeprowadzili konkurs sprawnościowy i wyłonili zwycięzców w dwóch grupach ćwiczeniowych. Nagrody cieszyły się uznaniem uczniów, a wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali pamiątkowe gadżety Sitech Sp. z o. o.

Nasi uczniowie mieli także okazję zwiedzić hale produkcyjne firmy, największe wrażenie zrobiły na nich lakiernia i tłocznia. Na pytania naszych uczniów, które dotyczyły w pełni zautomatyzowanej prasy Fagar i lakierniczych paneli sterowniczych, wyczerpująco odpowiadał inspektor BHP.

W skali od 1 do 6 oceniamy tę wycieczkę na 6+!