facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

XX Dolnośląski Festiwal Nauki w ZSSiB

Kolejny raz włączamy się  w DFN. W tym roku w naszej szkole proponujemy Warsztaty Aktywności Twórczej,  Savoir vivre, Warsztaty Buduj z nami oraz Spotkanie z historią- 77 rocznica deportacji polskich rodzin na Syberię.  Będziemy tez gościć  specjalistów z zewnątrz, którzy poprowadzą u nas wykłady „ Ochrona własności intelektualnej. Innowacje, wynalazczość, racjonalizacja”, „Rajd Dakar jako laboratorium nauki” . Odbędą się również warsztaty „Gry i zabawy z  oporem własnego ciała w nauczaniu wybranych elementów samoobrony”. Dni 11 i 12 październik zapowiadają się obiecująco. Czekamy z niecierpliwością i zapraszamy zainteresowanych !