Dwanaście siatkarskich drużyn ze szkół podstawowych  wzięło dzisiaj udział w XVIII Memoriale im. Zbigniewa Szadaja. Turniej od lat organizowany jest dla uczczenia pamięci wieloletniego dyrektora „Samochodówki”, nauczyciela wychowania fizycznego, wychowawcy, znakomitego zawodnika, działacza sportowego. 120 zawodników, pozwala stwierdzić, że jest to jeden z największych jednodniowych turniejów dla młodzieży na Dolnym Śląsku. Zawody, których od osiemnastu  lat organizatorem jest nasza szkoła, odbyły się w hali widowiskowo- sportowej w Głogowie.

W tym roku na podium stanęły drużyny: 
I miejsce SP w Jerzmanowej
II miejsce SP nr 10 w Głogowie
III miejsce SP nr 2 we Wschowie
Puchar fair play przyznano drużynie SP w Brzegu Głogowskim
Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju !

Niezawodnym mecenasom naszego konkursu składamy serdeczne podziękowania: Staroście Głogowskiemu, Prezydentowi Miasta Głogowa, Prezesowi Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Pani Dyrektor MCWR, Absolwentom Liceum Zawodowego oraz pozostałym sponsorom za wsparcie Memoriału.

About Author