facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

XVII Memoriał im. Zbigniewa Szadaja

Dwanaście siatkarskich drużyn z powiatu głogowskiego, polkowickiego i wschowskiego wzięło dzisiaj udział w XVII Memoriale im. Zbigniewa Szadaja, Turniej od lat organizowany jest dla uczczenia pamięci wieloletniego dyrektora „Samochodówki”, nauczyciela wychowania fizycznego, wychowawcy, znakomitego zawodnika, działacza sportowego. 120 zawodników, pozwala stwierdzić, że jest to jeden z największych jednodniowych turniejów dla młodzieży na Dolnym Śląsku. Zawody, których od siedemnastu  lat organizatorem jest nasza szkoła, odbyły się w hali widowiskowo- sportowej.

W tym roku na podium stanęły drużyny: 
I miejsce SP nr 8 z Głogowa, 
II miejsce SP nr 3 ze Wschowy 
III miejsce SP w Kotli. 
Puchar fair play przyznano drużynie SP nr 6 z Głogowa.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju !

Bardzo dziękujemy mecenasom spotkania: Posłowi na Sejm RP,  Starostwu Głogowskiemu, Urzędowi Miasta Głogowa oraz pozostałym sponsorom za wsparcie konkursu.