facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

XVII Dolnośląski Festiwal Nauki w ZSSiB

W dniach 2 i 3 października odbędzie się  w Głogowie XVII Dolnośląski Festiwal Nauki. Oferta tegorocznego festiwalu zorganizowanego pod hasłem „ŚCIEŻKI ROZUMU” jest bardzo bogata.  Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału  w proponowanych wykładach i  warsztatach. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem wykładów i warsztatów, które odbędą się w naszej szkole w związku z obchodami Festiwalu Nauki, umieszczonym poniżej. Więcej informacji dotyczących festiwalu znajduje się również na stronie www.festiwal.wroc.pl. Chęć udziału w wykładzie lub warsztatach  organizowanych w naszej szkole należy zgłosić do Szkolnego Koordynatora DFN – pani Sylwii Chodor.

Harmonogram wykładów i warsztatów w ZSSiB XVII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.