facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

XIX Rajd Wiosenno – Ekologiczny już za nami

   Dnia 25.05.2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XIX Rajdzie Wiosenno – Ekologicznym Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych po Dolinie Baryczy. Zwiedzając zespół pałacowo – parkowy w Miliczu, wiatrak Koźlak w Duchowie, Kompleks Stawno z Wieżą Ptaków Niebieskich nad stawem Grabownica, młodzież podziwiała bogatą i piękną przyrodę. W Niesułowicach mieliśmy niepowtarzalną okazję przyglądnąć się  konikom polskim w stajni „U Macieja”. Miłym zakończeniem rajdu było zajęcie I-go miejsca przez naszego ucznia Dawida Dydo w konkursie wiedzy z przebytej trasy – brawo za bezkonkurencyjność! Opiekunem 7- osobowego zespołu uczniowskiego była p. Julita Paterczyk.