W dniu 16.03.2016 r. w hali widowiskowo sportowej w Głogowie odbył się XIV Memoriał Zbigniewa Szadaja w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych. Po raz kolejny uczczono pamięć byłego dyrektora ZSS Zbigniewa Szadaja. W imprezie udział wzięło 12 gimnazjów z Głogowa oraz sąsiednich miejscowości: Wschowy, Polkowic, Przemkowa, Kotli, Grębocic, Szlichtyngowej i Białołęki. Łącznie w zawodach udział wzięło ponad 120 osób. W wyniku rywalizacji zwyciężyło gim. nr 3 z Głogowa pokonując w finale gimnazjum ze Wschowy. W imieniu organizatorów chcemy podziękować wszystkim sponsorom tego turnieju. Klasyfikacje końcową prezentujemy w rozwinięciu.

Wyniki końcowe:

1m. Gim 3 Głogów

2m. Gim 2 Wschowa

3.m. Gim Grębocice

4m. Gim Kotla

5.m. Gim Szlichtyngowa

6.m. Gim 5 Głogów

7.m. Gim 1 Głogów

8.m. Gim Białołęka

9.m. Gim 1 Polkowice

10.m. Gim

4 Głogów

11.m.Gim Serby

12m. Gim Przemków

Najlepszy rozgrywający turnieju: Jędrzej Bąkiewicz, gim 2 Wschowa

Najlepszy atakujący : Robert Kuryłowicz : gim. Grębocice

Najlepszy zawodnik Memoriału : Marcin Kobuziński, gim 3 Głogów

About Author