facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

XIII międzyszkolny konkurs MATEMATYKA NA WESOŁO już za nami!

4 grudnia przeprowadzono w naszej szkole XIII finał konkursu „Matematyka na wesoło”. Wzięło w nim udział 12 uczniów – zwycięzców etapów szkolnych, które odbyły się w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych, Zespole Szkół Politechnicznych, Zespole Szkół Ekonomicznych i Zespole Szkół im. J. Wyżykowskiego. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z 17 zagadkami matematycznymi i logicznymi. Tegoroczni finaliści byli najlepszymi spośród 170 uczniów biorących udział w etapach szkolnych. Zwycięzcą tegorocznej edycji został uczeń Zespołu Szkół im. J. Wyżykowskiego: Jakub Machowski. Nagrody dla finalistów ufundowało Starostwo Powiatowe, Bank Zachodni, firma Głotech oraz Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych i Zespół Szkół Politechnicznych. Zapraszamy do udziału w następnej edycji już za rok!