Dnia 11.03.2015 r. W hali widowiskowej w Głogowie odbył się XII Memoriał im. Zbigniewa Szadaja w piłce siatkowej chłopców szkól gimnazjalnych, których organizatorem był  Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie .   Zawody poświęcone są pamięci wspaniałego siatkarza, trenera, wychowawcy, wieloletniego dyrektora „ Samochodówki”, współzałożyciela oraz pierwszego prezesa Stowarzyszenia Piłki Siatkowej „ Chrobry.”

foto szadaj

Relację z wydarzenia prezentujemy w rozwinięciu.

W zawodach wzięło udział 12 zespołów, łącznie 120 dzieci z powiatu głogowskiego, polkowickiego oraz wschowskiego. Najlepszym rozgrywającym turnieju został Daniel Ufnal ze Wschowy, najlepszym atakującym Robert Kuryłowicz z Gim. w Grębocicach, a najlepszym zawodnikiem Marcin Kobuziński z G3 Głogów. Puchar Fair Play przyznano szkole ze Szlichtyngowej.

 Oto  drużynowe wyniki końcowe:

m. Gim. Nr 2 Wschowa
m. Gim nr 3 Głogów
m. Gim Grębocice
m. Gim Serby
m. Gim. Kotla
m. Gim 1 Polkowice
m. Gim 2 Głogów
m. Gim 1 Głogów
m. Gim. Nr 5 Głogów
m. Gim Szlichtyngowa
m. Gim. Nr4 Głogów
12m. Gim Białołęka

memorial 1

2

_DSC0750

_DSC0748

0siatkowka_1364295234

About Author