facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Wystawa HISTORIA MOTORYZACJI

W czwartek 19 lutego 2015 r. podsumowaliśmy realizowany przez uczniów kl. II Ta i IIa projekt unijny. W holu naszej szkoły wyeksponowaliśmy wystawę fotografii zat. :”HISTORIA MOTORYZACJI. Znalazły się na niej zdjęcia dokumentujące wizyty naszych uczniów na motoryzacyjnych salonach w Lipsku, historia światowego giganta BMW, Kalendarium historii motoryzacji oraz zdjęcia promujące pasje motoryzacyjne naszych uczniów. Cieszymy się, że wystawa zainteresowała Was, a  wyeksponowane modele aut wręcz ekscytowały. Dziękujemy za zgłaszane pomysły do realizacji kolejnych takich przedsięwzięć i gratulujemy kreatywności.

Pieczę nad realizacją projektu sprawuje doradca zawodowy, coach- p. Joanna Gajdzińska