Znamy już finalistów VIII edycji Konkursu Plastycznego im. Zenona Weinerta. Konkurs jest cyklicznym przedsięwzięciem Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie. W tym roku szkolnym odbył się on pod hasłem „Narysuj mi prawa człowieka 2014” i jak co roku promuje talenty manualne gimnazjalistów. Spośród nadesłanych 42 prac, wykonanych w dowolnej technice płaskiej, przyznaliśmy 5 nagród, 3 wyróżnienia, a pierwszych 22 uczniów doceniliśmy, umożliwiając im wykonanie bezpłatnego badania obszarów i kompetencji zawodowych podczas Dni Otwartych Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych – 28 marca 2014 r.

Szczególne podziękowania składamy fundatorom nagród – Radzie Rodziców przy ZSSiB oraz  Księgarni STAMEX z Głogowa.

 

Lista laureatów konkursu plastycznego im. Zenona Weinerta pod hasłem „Narysuj mi prawa człowieka 2014”:

I miejsce                             

Michał Smorczewski Zespół Szkół w Przedmościu; Gimnazjum Gminne

II miejsce ex aequo    

Anna Musiał Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

Natalia Szerment Gimnazjum nr 4 w Głogowie

III miejsce ex aequo   

Adrianna Zielonka Zespół Szkół w Gaworzycach; Gimnazjum

Gabriela Walczak Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

WYRÓŻNIENIA

1. Andżelika Krzyżanowska Gimnazjum nr 4 w Głogowie

2. Sandra Sarna Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

3. Aurela Nerlo Zespół Szkół w Przedmościu; Gimnazjum Gminne

 

Konkurs Plastyczny w ZSSiB

About Author