“Rozwijamy się mądrze i osiągamy dobrobyt w harmonii” – credo Sanden Manufactoring Poland w Polkowicach bliskie jest naszej szkolnej doradczyni zawodowej, która jest także certyfikowanym life coachem i coachem biznesu. Dlatego też od 18 lat p. Joanna Gajdzińska organizuje wycieczki zawodoznawcze do wiodącego światowego producenta kompresorów do klimatyzacji samochodowych. Uczniowie drugiej klasy branżowej szkoły 1 stopnia o kierunku: kierowca-mechanik pod opieką wychowawczyni – p. Julity Paterczyk- zwiedzili zakład produkcyjny w Polkowicach w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.
Przemysł motoryzacyjny zawsze stawiał na doskonałość i jakość – nasi uczniowie rozumieją wyzwania branży motoryzacyjnej i z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji p. Marii Pajdowskiej oraz zwiedzili wszystkie działy produkcyjne w firmie. Szczególnie zaimponowali uczniom wieloletni pracownicy firmy, którzy podkreślali wagę atmosfery, klimatu i współpracy w miejscu pracy. Dziękujemy SMP za przedstawienie warunków rekrutacji, ciepłe przyjęcie i intrygujące gadżety firmowe. Pierwszy dzień Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uznajemy za niezwykle udany!

About Author