facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Wycieczka do Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi

15 października 2014 r. kilkoro dziewcząt naszej szkoły wybrało się wraz z panią katechetką – Renatą Zabagło na miting z siostrami ze Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi, który odbył się w Kwielicach.

Siostry przedstawiły nam sylwetkę św. Jadwigi Śląskiej żony Henryka Brodatego, która była fundatorką klasztoru i pięknego kościoła mieszczącego się w Trzebnicy. Przybliżyły nam idee życia w świętości, przyrównując je do orzecha, a także zaprosiły do zwiedzenia bazyliki i zakonu trzebnickiego 13 listopada – będzie to czas świętowania 150 rocznicy założenia zakonu Jadwiżanek.

1kwielice

kwielice2

paulinka 1tb