Wizyta 45. uczniów ZSSiB w Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy była świetną okazją do zgłębienia skarbnicy wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii: ich magazynowania i efektywnego wykorzystania. Wyjazd był także okazją do zwiedzenia Zamku Książ trasą Tajemnic Zamku i wielu atrakcji z nim związanych: zapoznania z jego historią oraz rodu Hochbergów von Pless, zwiedzenia Palmiarni- zimowego ogrodu Księżnej Daisy oraz konkursu kahoot, sprawdzającego nową wiedzę historyczną. Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy uplasowali się na najwyższym podium i wykazali świetną pamięcią oraz wiedzą historyczną: Mateuszowi Czekajowi (kl. 4tb), Filipowi Brzozowskiemu (kl. 4tb), Julii Załudzkiej (kl. 4td) Adrianowi Kaźmierczakowi (kl. 3tb), Hubertowi Horbasowi (kl. 4tb) i Mikołajowi Błaszczykowi (kl. 1tb). Dziękujemy przesympatycznym przewodnikom za ufundowanie słodkich upominków dla naszych uczniów 😊.
Opiekę nad młodzieżą sprawowali: p. J. Gajdzińska, p. M. Kanigowski i p. L. Malica.

 

About Author