facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Wycieczka branżowa do firmy Sitech Sp z o. o. w Polkowicach

Uczniowie klasy 3b o kierunku elektromechanik pojazdów samochodowych zwiedzili firmę                 Sitech Sp. z o. o. w Polkowicach.  Wizyta w zakładzie  została podzielona na trzy części: prezentacja multimedialna z omówieniem specyfiki funkcjonowania zakładu, zwiedzanie linii produkcyjnej foteli samochodowych oraz warsztaty w Centrum Szkoleniowym firmy. Wycieczka wiele wniosła do wiedzy uczniów na temat specyfiki pracy na stanowiskach w działach: tłocznia, spawalnia, lakiernia i montaż. To już druga firma w podstrefie polkowickiej, którą zwiedzili uczniowie tej klasy. Wcześniej uczniowie  odwiedzili Volkswagen Motor Polska w Polkowicach. Opiekę nad młodzieżą sprawowały p.  J. Paterczyk oraz p. J. Gajdzińska.