facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Współpraca z Urzędem Pracy w Głogowie

22 stycznia 2016r. uczniowie klas programowo kończących naukę w naszej szkole w roku 2016 uczestniczyły w spotkaniu z doradcą zawodowym z PUP w Głogowie- panią Joanną Konarską. W pierwszym spotkaniu brały udział dwie klasy ZSZ 3a i 3b, a w drugim klasy technikum 4tb i 4tc.
Prelekcja dotyczyła nowych rozwiązań ministerialnych dotyczących ułatwienia wejścia na rynek pracy młodym ludziom, w tym absolwentom szkół zawodowych i technikum. Dużym zainteresowaniem uczniów cieszyły się informacje dotyczące staży w firmach współpracujących z PUP w Głogowie, czyli Sitech Sp. zo.o, Sanden Manufacturing Poland i Hurtap.


Już 28 stycznia 2016r. – w najbliższy czwartek uczniowie klasy 3a (mechanik pojazdów samochodowych) pod opieką doradcy zawodowego – p. J. Gajdzińskiej i wychowawcy klasy p. L. Malicy będą uczestniczyli w wycieczce branżowej do firmy Sitech Sp. z o.o w Polkowicach.

 

pup2016