Miło nam poinformować, iż nasz szkoła otrzymała w formie darowizny  Silnik benzynowy 1.5I (2NR-FKE) z Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z.o.o.. , Oddział w Łęgu ul. Japońska 6,Łęg, 55-220 Jelcz Laskowice. Silnik stanowi cenną pomoc dydaktyczną w nauczaniu przedmiotów zawodowych- silniki pojazdów samochodowych, eksploatacja pojazdów samochodowych ,pracownia samochodowa, i technologia mechaniczna. W zawodach: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych i kierowca mechanik.

Uczniowie będą doskonalili umiejętności:

-montażu i demontażu części,

-oceny stopnia zużycia części,

-regulacji poszczególnych mechanizmów

Wszelkie prace i czynności obsługowo-naprawcze wykonywane są sporadycznie a ja i moi koledzy możemy ćwiczyć na każdej lekcji. Dzięki temu nie będę miał problemów z takimi silnikami w przyszłej prac,  Może w serwisie Toyoty.

About Author