BARDZO DZIĘKUJEMY – AKCJA „ZBIERAMY PLASTIKOWE NAKRĘTKI DLA MARCINKA – WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE!” – NADAL TRWA.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali plastikowe nakrętki dla Marcinka. Akcję w szkole prowadzimy od listopada 2020r. i już dwukrotnie udało nam się  przekazać nakrętki. Akcja zbierania nakrętek nadal trwa.  

Dla większości osób nakrętka jest niepotrzebnym śmieciem, dla Marcinka jest szansą na lepsze jutro. Dla Ciebie tak niewiele, dla Marcina to bardzo duża pomoc.  Wkręć się w pomaganie!

Marcin walczy z ultra rzadkim  zespołem wad genetycznych Zespołu Schinzel- Giedion Syndrom. W Polsce zmaga się z nią aktualnie troje dzieci. Znaczącą pomocą jest systematyczna i bardzo kosztowna rehabilitacja, która daje nadzieję na dalszy rozwój.

JAK MOŻNA POMÓC?

Jeśli nasz w domu plastikowe nakrętki to przynieś je do naszej szkoły i wrzuć je do kartonu, który znajduje się na parterze (koło sekretariatu).

Szkoła  czynna jest od poniedziałku do piątku od godz.  8.00 do 15.00.

Wchodząc do szkoły pamiętaj o zachowaniu zasad bezpieczeństwa (nałóż maseczkę).

 

 

About Author