facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Wizyta WSB z Wrocławia w naszej szkole !

7 grudnia 2016 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Wyższej Szkoły Bankowej z Wrocławia. Przeprowadzili oni prelekcję na temat: „Wystąpienia publiczne – jak przeżyć od A do Z”. Uczniowie klas IV ta i IV tc, którzy uczestniczyli w spotkaniu, zdobyli wiedzę na temat skutecznej autoprezentacji a także poznali ofertę edukacyjną dolnośląskiej uczelni wyższej. Nad czwartoklasistami pieczę sprawowali nauczyciele przedmiotu a także doradca zawodowy, który zainteresowanych uczniów zaprasza do gabinetu nr 307 po materiały promocyjne uczelni.