Warsztaty 5S ( selekcja, systematyka, sprzątanie, standaryzacja i samodoskonalenie ) w WSB Merito we Wrocławiu to efekt networkingu po wakacyjnych Targach Automatica 2023 w Monachim, na których reprezentowała naszą szkołę szkolna doradczyni zawodowa – pani Joanna Gajdzińska. Dziękujmy 5SAUTOMATE Daniel Kowalski za kreowanie mostów wartościowej współpracy 😊.
Dyrektor Centrum Lean Management w WSB Merito- p. Agnieszka Pawlak-Wolanin przeprowadziła warsztaty 5S na przykładzie symulacji warsztatu samochodowego. Gratulujemy naszym uczniom zaangażowania, świetnej pracy grupowej i bardzo dobrych wyników. Każdy z uczestników symulacji otrzymał certyfikat, a w przerwie słodki bufet.
Cieszymy się także z wizyty w Hydropolis. Zwiedzanie tego centrum to przeniesienie w świat zdumiewających mechanizmów świata natury H2O.Same pozytywne emocje- zdecydowanie „Warto było!” 😊
Szczególne podziękowanie składamy sponsorowi, który ufundował naszym uczniom bezpłatny transport. Doceniamy zaangażowanie absolwenta naszej szkoły pana Andrzeja Piróga – właściciela firmy Antrans.
Opiekę nad uczniami sprawował zgrany duet: p. Joanna Gajdzińska i p. Magdalena Korościl😊.

 

About Author