facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

WIZYTA W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY

13.02.2019r. uczniowie klas IVta i IVtb  zapoznali się z bieżącą ofertą Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie. Prelekcja doradcy zawodowego – p. Agnieszki Szymańskiej dotyczyła procedur rejestracji w urzędzie oraz licznych atutów wsparcia instytucji w poszukiwaniu zatrudnienia.

Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z „Prognozą zapotrzebowania na zawody w powiecie głogowskim na rok 2019”. Wśród branż deficytowych znalazły się też takie, w których kształci nasza szkoła: budowlana (np. monterzy instalacji budowlanych, dekarze, brukarze, kierownicy budowy) i motoryzacyjna (kierowcy, mechanicy pojazdów samochodowych, spedytorzy). Spotkanie uwieńczył minikonkurs, podczas którego uczniowie podzielili się zdobytą wiedzą. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy skutecznego poruszania się po rynku pracy.