facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Warsztaty pozytywnego myślenia

„Warsztaty pozytywnego myślenia z zakresu rozwoju osobistego”, w których brali udział uczniowie I klasy technikum budowlanego okazały się strzałem w przysłowiową dziesiątkę!  Wykładowca z PWSZ w Głogowie – dr Radosław Kawczyński i student II roku kulturoznawstwa Michał Grybel (zresztą absolwent naszej szkoły!)  w atrakcyjny i przekonujący sposób podzielili się receptą na sukces. My już wiemy jak BYĆ, ROBIĆ i MIEĆ – odpowiedź tkwi w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI.

Pamiętać powinniśmy, że idea rozwoju osobistego jest istotną i integralną częścią doradztwa zawodowego. Stąd też polecamy wszystkim lekturę „Potęgi podświadomości” Josepha Murphy’ego.   13 marca 2014 r. w znaczący sposób przyczynił się do edukacyjnej wartości dodanej naszych uczniów.