Zapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym!!!
 
📸 W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie.
 
📸 Każdy z Uczestników konkursu może przygotować od 1 do 3 prac konkursowych – zdjęć interpretujących hasło : ”z książką na wakacje”. Zdjęcia mogą przedstawiać książki, osoby, zwierzęta, wnętrza, architekturę, tradycje i zwyczaje. Na każdym zdjęciu powinna być książka lub coś związanego z czytelnictwem.
 
📸 Zdjęcia mogą być zarówno w poziomie jak i w pionie, kolorowe, czarno-białe i w sepii, w postaci elektronicznej jak największej rozdzielczości. Zdjęcia w formie papierowej nie wezmą udziału w konkursie. Z konkursu wyłącza się prace uprzednio nagradzane, publikowane lub wystawiane. Na zdjęciach niedopuszczalne jest stosowanie fotomontażu.
 
📸 Prace należy dostarczać do 10 września za pomocą maila: sikorawioletta@zssglogow.hg.pl lub w formie cyfrowej (np. na pendrive) do Biblioteki Szkolnej (s. 302).
 
📸 Czas trwania konkursu: od 23.06.2023r. do 10 .09.2023r.
 
📸 Regulamin dostępny jest u bibliotekarza.
 
 
 
 
 

About Author