facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

W ŚNIADANIU MOC I SIŁA !

Taka myśl towarzyszyła całej społeczności szkolnej w dniu 07.12.2017r. podczas happeningu zorganizowanego przez pielęgniarkę szkolną Annę Koman oraz pedagogów szkolnych Sylwię Matuszewską i Beatę Kohlman. W czasie akcji edukacyjno-profilaktycznej przygotowywano zdrowe, pełnowartościowe i właściwie zbilansowane pierwsze i drugie śniadanie.

Prawidłowe odżywianie jest nieodzownym elementem zdrowego stylu życia, w który wpisuje się również systematyczna aktywność fizyczna, unikanie sytuacji stresowych i prowadzenie życia wolnego od uzależnień, do czego zachęcaliśmy młodzież.

Sponsorami naszego przedsięwzięcia byli:  Miejskie Centrum Wspierania Rodziny i PSS Społem, którym bardzo dziękujemy w imieniu własnym, dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej.