Dnia 10.06.2015 odbyła się już 8-edycja turnieju piłki nożnej dla szkół ponadgimnazjalnych  „Euro Cup” o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych. Dla wszystkich zespołów organizator zapewnił nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz pucharów. Fundatorami nagród byli: Starostwo Powiatowe w Głogowie, Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie, Szkolny Związek Sportowy, Chrobry Głogów S.A, KGHM Polska Miedź. Prowadzącymi turniej był Paweł Rząsa oraz Piotr Wieland.  Szczegóły w rozwinięciu.

Co roku nasz turniej cieszy się dużą popularnością. Impreza została wpisana do punktacji Szkolnego Związku Sportowego co niewątpliwie podniosło jego rangę. Same spotkania były bardzo emocjonujące i stały na wysokim poziomie. Dziękuję młodzieży za wspaniałą zabawę, a sponsorom za wartościowe nagrody. Za rok na pewno odbędzie się 9-edycja, o którą już dziś wszyscy pytali. – Paweł Rząsa.

32_ae2b69cb6d673ebe1021fc6eeb35d127

Kwalifikacja ogólna:

  1. ZS. Im Wyżykowskiego,
  2. ZS Samochodowych i Budowlanych,
  3. ZS Politechnicznych,
  4. I LO,
  5. ZS Ekonomicznych,
  6. ZS Przyrodniczych,

Puchar Fair Play – ZS Przyrodniczych.

Najlepszy zawodnik: Damian Delestowicz,

Najlepszy bramkarz: Damian Kowalski,

Król strzelców: Kamil Łętkowski,


07_73ae9ce7e69f8aac3b85d755f6059e73 09 12

 

About Author