O tym, że szkołę można lubić nawet w Pierwszy Dzień Wiosny 🤭 przekonali się uczniowie, którzy uczestniczyli dzisiaj w ogólnopolskiej inicjatywie VIII Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości. Z okazji Roku Edukacji Ekonomicznej 2024 Warszawski Instytut Bankowości i Fundacja GWP zorganizowały cykl wykładów online. Bardzo dziękujemy SDSiZ RP za wartościową współpracę i zaproszenie do uczestnictwa w wykładzie pt.: “Sztuczna inteligencja – fakty i mity” prowadzonym przez Pana Romana Tyszkowskiego- Doradcę Prezesa Zarządu ING Bank Śląski i Panią Tamarę Bińczak- ekspertkę ESG w ING Bank Śląski. Miło nam było zaprzyjaźnić się z Aidą- koleżanką stworzoną przez AI i w atrakcyjny sposób poszerzyć wiedzę dotyczącą sztucznej inteligencji.
Organizatorkami wydarzenia były: Pani Joanna Gajdzińska (członkini Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP) oraz nauczyciel przedmiotu biznes i zarządzanie – Pani Julita Paterczyk, którym dziękujemy za ciekawą inicjatywę.

About Author