facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

VIII edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Twórców Głogowskich

Dnia 2 grudnia 2016 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Głogowie odbyła się VIII edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Twórców Głogowskich. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3Tb: Klaudia Olek, Bartosz Barański, Dominik Łazarecki oraz Marcin Świeboda– uczeń klasy 2Tb. Do zmierzenia się z poezja przygotowywali się z p. Mają Stachowiak. Poziom konkursu był bardzo wysoki, uczestników wielu. Chociaż nie udało nam się zająć miejsca nagradzanego, jesteśmy zadowoleni, że bez kompleksów i z poczuciem dobrze wykonanej pracy, mogliśmy stanąć na scenie i pokazać, jak czujemy słowo napisane przez głogowskich poetów- mówi p. Maja. Jesteśmy dumna, że mamy w szkole  młodzież, która podziela pasje czytania poezji, interpretacji słowa. Przed nami kolejne edycje konkursu – będziemy się doskonalić. 🙂

konrec1

konrec2