facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

UWAGA ! WAKACYJNA PRACA W NIEMCZECH

O wakacyjną pracę na terenie Niemiec mogą ubiegać się uczniowie pełnoletni, którzy na dzień 31.08.2018r. będą posiadali świadectwo ukończenia szkoły. Minimalny okres zatrudnienia to 2 miesiące z możliwością przedłużenia. Pracodawcy niemieccy najczęściej oferują pracę w rolnictwie, przy sprzątaniu budynków, w hotelarstwie i gastronomii, w sieciach gastronomicznych oraz w przemyśle. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.eures.dwup.pl lub u doradcy zawodowego w sali 108. Uwaga! Bardzo krótki czas składania dokumentów aplikacyjnych – do 19.01.2018r.