facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Udany występ naszych biegaczy !

We wtorek 27 września odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców dla szkół z ponadgimnazjalnych. Wystartowało 8 zespołów. Reprezentacja Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych wypadła bardzo dobrze. Podopieczni Pana Krzysztofa Adamczyka zdobyli II miejsce. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Cwajna Krystian, Duda Patryk, Foksa Dominik, Gniewosz Mieczysław, Kowerczuk Adrian, Łaszewicz Bartosz, Łyskawka Michał, Rak Zbigniew, Rojek Mateusz, Szałek Dominik, Szyksznian Jakub, Wtykło Jakub, Zieliński Łukasz. GRATULUJEMY !