VI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową zakończyła się dla 9 uczniów Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych awansem do II etapu. Spośród 3140 zakwalifikowanych uczestników do II etapu przeszło 314 uczniów z wynikiem 16 na 20 punktów i z czasem wykonania zadań nie dłuższym niż 666 sekund. W drugim etapie Olimpiady uczniowie otrzymali drogą mailową trzy zadania, na rozwiązanie których mają dwa tygodnie. Do finału zakwalifikuje się 16 uczniów, którzy spotkają się w kwietniu 2016 roku w Warszawie. Zadania II etapu dotyczą projektu wymarzonego systemu doradztwa zawodowego w ich szkole, zredagowania CV i listu motywacyjnego oraz ułożenia hasła promującego poradnictwo zawodowe.

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu:

 

  1. Pietrakowski Adrian IVTA
  2. Siodłak Michał IVTA
  3. Zachoszcz Piotr IVTA
  4. Balcerowski Krystian IVTB
  5. Demeszuk Monika IVTC
  6. Poroszewska Marta IIITC
  7. Husar Daniel IIITC
  8. Fedorowicz Aleksiej IIITC
  9. Jaciuk Gracjan IITB

 

IIetapolimp

About Author