facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Uczniowie ZSSiB na wycieczce w firmie Uzin Utz.

6 listopada uczniowie klasy IITb i ITb byli na wycieczce zawodoznawczej w Firmie Uzin Utz  w Legnicy, która zorganizowała dla nas warsztaty o tematyce posadzkarskiej. Uczniowie pod okiem Trenerów Akademii Sztuki Posadzkarskiej poznali tajniki zawodu.

Zajęcia były bardzo ciekawe . Po praktycznym pokazie  uczniowie sami spróbowali swoich zdolności w zakresie wykonywania posadzek i podłóg. . Oprócz produktów firmy Uzin Utz zapoznaliśmy się z innymi  nowościami , które zaprezentowała firma A&A  Studio Project . Na koniec każdy uczestnik otrzymał dyplom. Autobus sponsorowała. Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. W związku z dużym zainteresowaniem  planujemy kolejne zajęcia w tej firmie.