Nasi uczniowie wzięli udział w szkolnej AKCJI ZDAWANIA KRWI – „TWOJA KREW MOJE ŻYCIE” – Uratuj zdrowie i życie drugiemu człowiekowi! w ramach Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół pod nazwą „Kreatywna szkoła – twórczy uczeń VIII edycja”. Ze względu na pandemię wyjścia młodzieży do Terenowego Oddziału Krwiodawstwa w Głogowie odbyły się indywidualne. Oddano aż 6 litrów tego drogocennego daru! Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Krwiodawców:
– Michała Budziszewskiego -II D
– Chrystiana Lipińskiego – III TA
– Jakuba Łukasika – II D
– Michała Porady – III TA
– Patryka Moraczewskiego – III TA
– Jakuba Niwińskiego – III TA
– Arkadiusza Sieradzana – II E
– Miłosza Mikołajczaka– II E
– Wiktora Beresia – III TA
– Szymona Merdy – III B
– Kacpra Samorka – I TA
– Bartosza Krynia III TA
– Grzegorza Jakubowskiego III TA
Opiekunami akcji były Panie: A. Sołtys, B. Kohlman.

About Author