facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Turnieje motoryzacyjne rozpoczęte…

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych  odbyły się turnieje motoryzacyjne:

-Etap Powiatowy Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół  ponadgimnazjalnych  powiatu głogowskiego. Zwyciężyła  drużyna z ZSSiB  w składzie :  Natalia Miszkiewicz, Kacper Kuczak i Patryk Olkowski. Będą oni reprezentować nasze miasto we Wrocławiu w eliminacjach wojewódzkich.

– Etap Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół gimnazjalnych powiatu głogowskiego. Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum w Nielubi  w składzie: Wiktoria Gładosz, Piotr Waliszka i Mateusz Malicki. Będą oni reprezentować nasz powiat w eliminacjach rejonowych.

Gratulujemy obecnych i życzymy dalszych sukcesów.

Podziękowaniem za w/w sukcesy były puchary- od Starosty  Powiatu Głogowskiego Pana Jarosława Dudkowiaka i Prezydenta Miasta Głogowa Pana Rafaela Rokaszewicza,  medale -od Wójta Gminy Głogów Pani Joanny Gniewosz oraz cenne nagrody rzeczowe, których fundatorami byli Wójt  Gminy Kotla  Pan Łukasz Horbatowski  i Wójt Gminy Jerzmanowa Pan Lesław Golba, Firma ARRA GROUP  i  INTERTRANS Głogów.

Fundatorom składamy serdeczne podziękowania.