C

Trzecia edycja Turnieju Umiejętności Budowlanych, mimo niesprzyjającej pogody, cieszyła się ogromnym powodzeniem. 3-osobowe drużyny przyszłych “budowlańców” rywalizowały w czterech konkurencjach: murowanie komina wolnostojącego, wykonanie okładziny ściennej, wykonanie tynku cienkowarstwowego oraz badanie konsystencji zapraw. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy 2 TbPatryk Getner, Dawid Furtak oraz Dawid Smyk. Drugie miejsce zdominowały dziewczęta z klasy 3 Tb oraz 2 Tb: Jowita Rekis, Adrianna Bochniarz i Karolina Wróbel oraz ex-aequo: Katarzyna Olszewska, Klaudia Olek i Karina Suchorukow. Najlepsze w konkurencji murowania okazały się Jowita Rekis, Adrianna Bochniarz i Karolina Wróbel. Bezkonkurencyjni w wykonywaniu okładziny ściennej byli Patryk Getner, Dawid Furtak oraz Dawid Smyk. Wykonanie tynku cienkowarstwowego najlepiej wyszło uczennicom klasy 2Tb: Karolinie Rychlewskiej, Karolinie Bielewicz i Dominice Nomejko, natomiast badanie konsystencji zapraw najmniej trudności sprawiło uczennicom klasy 1Tb: Kindze Bałabuch, Klaudii Raś oraz Milenie Suchockiej. Zorganizowanie turnieju nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie  firmy TRANSMAN – BIS Sp.j. z Jaczowa, którym gorąco dziękujemy za pomoc materialną.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Galeria.

About Author