Dnia 12.06. 2013 r. odbył się VI Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie, który jest kontynuacją turnieju EURO 2012. Turniej organizowany był przez naszą szkołę, Starostwo Powiatowe oraz klub piłkarski Chrobry Głogów. Mamy przyjemność poinformować, że reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce! Turniej prowadzili nauczyciele naszej szkoły – pan Paweł Rząsa oraz pan Piotr Wieland.

 TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH
I BUDOWLANYCH W GŁOGOWIE

Bardziej przekonująco się nie dało – tyle można powiedzieć o triumfie zawodników ZSSiB, którzy w finale rozgromili Zespół Szkół Zawodowych 8:2. Dla najlepszych trzech ekip przygotowano puchary i zaproszenia na piątkowy mecz Chrobrego z Górnikiem. Nagradzano też indywidualnie, stąd wyróżnienia dla najlepszego strzelca (Tomasz Wróbel), zawodnika (Kamil Chwałczyński) i bramkarza (Piotr Chyliński). ponadto nagroda fair play przypadła Technikum nr 6.

 Końcowa klasyfikacja:

1. Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych.
2. Zespół Szkół Zawodowych.
3. Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego.
4. I Liceum Ogólnokształcące.
5. Zespół Szkół Ekonomicznych.
6. Technikum nr 6.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

About Author