Dnia 8 maja odbył się kolejny turniej motoryzacyjny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Były to eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W tym roku, oprócz głogowskich policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, w organizację imprezy włączyło się Gimnazjum nr 4 w Głogowie, na którego terenie odbyła się część teoretyczna zawodów. W turnieju wzięło udział udział 6 drużyn czteroosobowych reprezentujących szkoły podstawowe, natomiast z kategorii szkół gimnazjalnych 8 drużyn trzyosobowych.

Podczas zawodów należało wykazać się licznymi umiejętnościami: teoretyczną znajomością przepisów ruchu drogowego, udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej czy też jazdą sprawnościową rowerem.

Rywalizacja była zacięta. Najlepszą drużyną w kategorii szkół podstawowych okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej z Serbów, w składzie:
– Weronika Maliszewska  
– Natalia Sołtys 
– Marcel Zborowski
– Łukasz Jasniewicz 

W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła drużyna Gimnazjum w Nielubi, w składzie:
 – Bartosz Walner
 – Bartosz Tyrcha
 – Jakub Dziadosz

Gratulujemy wszystkim drużynom, nie tylko tym zwycięskim! 🙂

 

tbrd1

 

tbrd2

 

tbrd3

 

tbrd4

 

tbrd5

About Author