W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych  odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych powiatu głogowskiego , uczestniczyło 11 szkół. Zwyciężyła drużyna SP w Brzegu Głogowskim  w składzie: Izabela Burza, Michał Cielecki, Karolina Pieńko, Dawid  Wójcik. Będą oni reprezentować nasz powiat w eliminacjach rejonowych. Drugie miejsce zajęła  SP Kotla w składzie Małgorzata Olszak, Aleksandra Surma, Wiktor Stodoła, Dawid Wiciak opiekun  Małgorzata Basserab. Gratulujemy obecnych i życzymy dalszych sukcesów.

Podziękowaniem za w/w sukces były puchary- od  Prezydenta Miasta Głogowa,  medale -od Wójt Gminy Głogów i Dyrektora Głogowskiego Centrum Edukacji Zawodowej oraz cenne nagrody rzeczowe, których fundatorami byli Wójtowie Gmin Kotla   i Jerzmanowa, Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze, Prezes Zarządu LSSE S.A. w Legnicy, Firma ARRA GROUP 

Fundatorom składamy serdeczne podziękowania.

About Author